Nasi przedstawiciele na Sejmiku Samorządów Uczniowskich

      Dnia 23 kwietnia br. w Gołańczy odbył się XII Powiatowy Sejmik Samorządów Uczniowskich. Tym razem spotkanie przebiegało pod hasłem: „Pamiętajmy, czym dla Polaków i Wielkopolan był rok 1918”. Gośćmi sejmiku był władze samorządowe z Powiatu Wągrowieckiego. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy 3 a: Wiktoria Mroczyńska, Kacper Mazur  i Cezary Cieślak. Nasi przedstawiciele zaprezentowali  pomysły na uczczenie obchodów 100-lecia  odzyskania przez Polskę niepodległości oraz wybuchu Powstania Wielkopolskiego. Uczniowie uczestniczyli także w warsztatach, w czasie których musieli się zmierzyć z różnymi ciekawymi zadaniami, dotyczącymi obchodów świąt narodowych.

Opiekunem naszych przedstawicieli był pan Dariusz Bąk.

Comments are closed.