Sesja Młodzieżowej Rady Miasta

      Dnia 20 stycznia 2015 roku odbyła się pierwsza sesja Młodzieżowej Rady Miasta II kadencji. Przybyli na nią wszyscy radni oraz zaproszeni goście. W spotkaniu uczestniczyli m. in. burmistrz Wągrowca – pan Krzysztof Poszwa, wicestarosta wągrowiecki – pan Michał Piechocki, przewodniczący Rady Miasta, pan Zbigniew Byczyński oraz dyrektorzy i nauczyciele wągrowieckich szkół.
      Sesję otworzyła Julia Surdyk – przewodnicząca I kadencji Młodzieżowej Rady Miasta , podczas której wybrano Prezydium. Przewodniczącym został Mateusz Szewczyk, wiceprzewodniczącym Sandra Pawlik, uczennica naszego gimnazjum, natomiast sekretarzem Anna Zadroga.
      Na koniec sesji zabrali głos burmistrz, przewodniczący i wiceprzewodniczący Rady Miasta w Wągrowcu, życząc dobrych pomysłów, sukcesów, owocnej pracy.
      Po zakończeniu rady zrobiono pamiątkowe zdjęcie Młodzieżowej Rady Miasta II kadencji wraz z zaproszonymi gośćmi.
      Z naszej szkoły w sesji wzięli udział: Sandra Pawlik z I c, Franciszek Piekutowski z I b, Paulina Galus z I b, Bartosz Włodarczyk z kl. I a, Maksymilian Pawłowski z II c, Klaudia Strachel z II f. Uczniom – młodym radnym towarzyszyli pani dyrektor naszej szkoły, pani Danuta Kaniewska oraz opiekun RSU, pan Dariusz Bąk.

Comments are closed.