Mistrzostwa Rejonu Pilskiego w Piłce Nożnej

      Dnia 20.05.2014 r. na obiekcie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Wągrowcu odbyły się Mistrzostwa Rejonu Pilskiego w Piłce Nożnej. Nasze gimnazjum było organizatorem tej imprezy. W rywalizacji wzięło udział 5 szkół: Gimnazjum nr 5 Piła, Gimnazjum Miejskie Chodzież, Gimnazjum nr 1 Trzcianka, Zespół Szkół Powszechnych Damasławek, Gimnazjum nr 1 Wągrowiec. Reprezentację naszego gimnazjum tworzyli: Kamil Mirek, Michał Nowak, Wiktor Moskalik, Norbert Wieczorek, Damian Śmigielski, Daniel Chmielnicki, Mateusz Tyll, Jakub Kubiński, Bartosz Najdul, Hubert Reis.

Wyniki meczów naszej drużyny:

Wągrowiec – Chodzież – 0 – 2,

Wągrowiec – Trzcianka – 4 – 2,

Wągrowiec – Piła – 5 -1,

Wągrowiec – Damasławek – 9 -1.

      Nasza reprezentacja zajęła II miejsce – turniej wygrało Gimnazjum Miejskie Chodzież i oni wystąpią w finale wojewódzkim.

Comments are closed.