Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej

      20 stycznia br. nasze gimnazjum było organizatorem Mistrzostw Powiatu w Piłce Ręcznej Dziewcząt i Chłopców. W zawodach wzięły udział zespoły gimnazjalistów z Gołańczy i Wągrowca. W kategorii dziewcząt zwyciężyła drużyna z Gołańczy, pokonując naszą reprezentację wynikiem 20 : 12. Natomiast w kategorii chłopców lepsi okazali się nasi gimnazjaliści, którzy pokonali zespół z Gołańczy 29 : 27. Po tych rozgrywkach awans do zawodów rejonowych wywalczyły zespoły chłopców z Gimnazjum nr 1 w Wągrowcu i Gimnazjum w Gołańczy.
      Naszą szkołę reprezentowali w kategorii dziewcząt: Joanna Kiełbasiewicz, Kamila Nowaczewska, Zuzanna Tomkowiak, Paulina Kujawska, Natalia Czerwińska, Wiktoria Szafryna, Amanda Goździk, Lidia Okońska, Angelika Skotarek, Weronika Michalak, Natalia Wajman, Laura Matuszak, Zuzanna Wawrzyniak, Elżbieta Korcz, Samanta Nowak. W kategorii chłopców: Sławomir Brenk, Mateusz Borowski, Marcin Batura, Igor Drzazgowski, Kacper Hetzig, Michał Wiśniewski, Jakub Sokołowski, Patryk Marcinkowski, Łukasz Szepielak, Marcin Malczewski, Kacper Paszkiet, Łukasz Stanisławski.
      Trenerami naszych drużyn byli p. Stanisław Gąsiorek i p. Hubert Widziński.

 

Comments are closed.