Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej – finał

      Dnia 14.05.2014 r. na boisku ORLIK w Wągrowcu odbył się finał Mistrzostw Powiatu w Piłce Nożnej. Do rywalizacji przystąpiły reprezentacje następujących szkół: Gimnazjum z Damasławka, Gimnazjum z Mieściska, Gimnazjum Gminne z  Wągrowca oraz Gimnazjum nr 1 w Wągrowcu. W skład naszej drużyny weszli: Kacper Sobkowski, Kamil Mirek, Hubert Reis, Wiktor Moskalik, Norbert Wieczorek, Gracjan Krawiec, Damian Śmigielski, Kacper Stangierski, Mateusz Tyll, Jakub Kubiński. Reprezentanci naszej szkoły zajęli I miejsce, zdobywając tytuł Mistrzów Powiatu, tym samym zapewnili sobie awans do finału rejonu. Wyniki spotkań naszych chłopców przedstawiają się następująco: Gimnazjum nr 1 Wągrowiec – Gimnazjum Damasławek  3 – 0, Gmnazjum nr 1 Wągrowiec – Gimnazjum Gminne Wągrowiec 7 – 2, Gimnazjum nr 1 Wągrowiec – Gimnazjum Mieścisko 3 -1.

 

Comments are closed.