Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej – półfinał

      Dnia 06.05.2014 r. w Gołańczy odbył się półfinał Mistrzostw Powiatu w Piłce Nożnej. O miejsca w finale rywalizowały 4 gimnazja: Gimnazjum Gołańcz, Gimnazjum Smogulec, Gimnazjum nr 1 Gminy Wągrowiec i Gimnazjum nr 1 Wągrowiec.
      Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy II E w składzie: Kamil Mirek, Kacper Sobkowski, Damian Śmigielski, Jakub Kubiński, Norbert Wieczorek, Kacper Stangierski, Mateusz Tyll, Gracjan Krawiec, Kacper Fifer i Mikołaj Matuszak pod opieką pana Marka Kubiaka. Chłopcy wygrali wszystkie swoje mecze i zajęli I miejsce, uzyskując tym samym awans do finału Mistrzostw Powiatu. Wyniki spotkań naszej drużyny przedstawiają się następująco:
Gimnazjum nr 1 Wągrowiec – Gimnazjum Gołańcz  5 – 2
Gimnazjum nr 1 Wągrowiec – Gimnazjum Gminne Wągrowiec 3 – 0
Gimnazjum nr 1 Wągrowiec – Gimnazjum Smogulec  3 – 2

      W środę, 14 maja .2014 r. zostanie rozegrany finał Mistrzostw Powiatu i już dziś życzymy drużynie zwycięstwa.

Comments are closed.