Mikołajkowy turniej piłki nożnej

      Zespoły z naszego gimnazjum okazały się podwójnie najlepsze w Mikołajkowym Turnieju Gimnazjalnym w Piłce Nożnej  Chłopców o Puchar Dyrektora Szkoły Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Wągrowcu.
      Uczniowie klasy II e oraz uczniowie klasy I e wzięli udział w Turnieju Piłki Nożnej, zorganizowanym dla szkół  gimnazjalnych  przez  ZSP nr 1 w Wągrowcu, który odbył się 5 grudnia 2014 r. W turnieju udział wzięły gimnazja ze Skoków, Gołańczy, Wapna, Damasławka, Gimnazjum Gminne z Wągrowca oraz 2 zespoły z naszego szkoły. Turniej podzielony był na dwie grupy i obie nasze drużyny w swoich grupach zajęły pierwsze miejsce. W półfinałach nasi chłopcy grający jako zespół nr 1 wygrali z Gimnazjum Gminnym, a zespół nr 2 wygrał ze Skokami. W finale spotkały się dwa nasze zespoły, które zremisowały wynikiem meczu 1:1, a w rzutach karnych okazał się lepszy zespół nr 1, wygrywając 3:2.

Comments are closed.