W dniach 3 i 4 grudnia 2015 roku odbyły się w naszej szkole tradycyjne już mikołajki. W tej imprezie środowiskowej wzięło udział 115 uczniów naszego gimnazjum, którzy wystąpili w 10-ciu spektaklach dla około 2000 dzieci i młodzieży z naszego miasta i okolic. Mikołaje z 21 krajów życzyli wszystkim Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku w swoich ojczystych językach. Tańce, śpiewy i dekoracje zrobiły olbrzymie wrażenie na małych widzach i ich opiekunach. Podziękowaniom, gratulacjom i brawom nie było końca. Przedstawienie jak zawsze zorganizowały panie: Cecylia Szalska, Maria Rękosiak, Agnieszka Staniszewska oraz  Anna Żelazowska przy pomocy pani Teresy Rydz, Karoliny Burdelskiej i  Krystyny Pijanowskiej.  Obsługą muzyczno- techniczną zajmował się niestrudzony pan Wojciech Andrzejewski. Wszystkim gorąco dziękujemy i zapraszamy za rok.