Międzyszkolny Turniej Piłki Ręcznej Chłopców w SP1

Międzyszkolny Turniej Piłki Ręcznej Chłopców z okazji obchodów XXX-lecia powstania Szkoły Podstawowej nr 1 w Wągrowcu odbył się 21 marca 2022 r. W turnieju startowało sześć drużyn w dwóch kategoriach. Wśród klas IV pierwsze miejsce zajęła SP1, drugie SP4, a trzecie SP2. Wśród klas V pierwsze miejsce przypadło w udziale SP1, drugie SP3, trzecie SP Gołańcz. Wręczono także nagrody indywidualne: dla najlepszego zawodnika, bramkarza i króla strzelców.

Turniej z okazji XXX-lecia szkoły miał swoich sympatyków. Byli nimi Pałucki Bank Spółdzielczy i przedsiębiorca branży budowlanej pan Maciej Piekutowski. Ufundowali oni puchary i medale dla zawodników. Dekoracji zawodników dokonali: kierownik Wydziału Oświaty pan Roman Pawłowski, dyrektor Pałuckiego Banku Spółdzielczego w Wągrowcu pani Halina Nowak, przedsiębiorca pan Maciej Piekutowski oraz dyrekcja szkoły.

Mamy nadzieję, że impreza na stałe zagości w kalendarzu imprez szkolnych, popularyzując wśród dzieci i młodzieży piłkę ręczną.

Comments are closed.