Mamy laureatów Ogólnopolskiego Konkursu “Orzeł Ortograficzny”

Z radością informujemy, że znane są już wyniki Ogólnopolskiego Konkursu „Orzeł Ortograficzny”. Uczestnicy tegorocznej edycji wykazali się dużą wiedzą, uzyskując bardzo wysokie wyniki. Z tego powodu pragniemy złożyć gratulacje wszystkim uczniom, którzy postanowili wziąć udział w konkursie, wykazując szczególne zainteresowanie przedmiotem, ambicję i zaangażowanie w naukę. Byli to uczniowie klas drugich: Beniamin Kucharski, Natalia Kaniewska, Dawid Skrentny, Zofia Kaczmarek, Igor Woźniak, Lena Skrętna, Klaudia Maciejewska i Hanna Purczyńska oraz uczniowie klas trzecich: Adam Matuszczak, Zofia Skrzypczak i Cezary Janowiak.

Laureatami konkursu zostali:

  • Hanna Purczyńska – laureat, VI miejsce w kraju
  • Adam Matuszczak – laureat, IV miejsce w kraju
  • Zofia Skrzypczak – laureat, IV miejsce w kraju
  • Cezary Janowiak – laureat, V miejsce w kraju

Zgodnie z regulaminem konkursów za miejsca od IV do V (konkurs stacjonarny) zostały przyznane tytuły i dyplomy laureata ogólnopolskiego konkursu, a pozostałym uczestnikom bez względu na uzyskany wynik przyznany został dyplom uznania.

Serdecznie gratulujemy trzecioklasistom!

Comments are closed.