Magiczne “Drzwi otwarte” dla uczniów klas szóstych

      13 kwietnia był dniem  promocji naszej szkoły. Zaprosiliśmy do gimnazjum uczniów klas szóstych z wągrowieckich podstawówek  wraz z ich wychowawcami, aby mogli zapoznać się z tym, co nasza szkoła ma im do zaoferowania. O godz. 8.15 wszyscy goście zebrali  się w holu szkoły, gdzie obejrzeli część artystyczną.  Program oparty był na motywach znanej wszystkim powieści z serii"Harry Potter". Dekoracje wprowadziły wszystkich w atmosferę Szkoły Magii i Czarodziejstwa. Szóstoklasiści obejrzeli występy Zespołu tanecznego KEEP, Zespołu SOPRANO, chóru NO NAME oraz, należącej do tego ostatniego, Agaty Kądzielawy z kl. II.
      Występy szkolnych zespołów przeplatały się z humorystycznymi scenkami granymi przez aktorów szkolnego teatru SZANSA. Na ekranie prezentowane były sukcesy poszczególnych zespołów, a także sukcesy sportowe,  koła zainteresowań oraz nazwiska tegorocznych i ubiegłorocznych laureatów konkursów przedmiotowych. Po części artystycznej goście zostali zaproszeni do zwiedzania szkoły oraz wzięcia udziału w atrakcjach, które wyczarowali dla nich, pod opieką nauczycieli, uczniowie naszej szkoły.
      Dziękujemy uczniom klas szóstych oraz ich wychowawcom za tak liczne przybycie.
      Do zobaczenia we wrześniu!

Comments are closed.