Live Dance Show Brodnica 2016

      11 marca zespół  taneczny KEEP uczestniczył w XI Ogólnopolskim Przeglądzie Tanecznym "Live Dance Show  Brodnica 2016".  Uczestniczyło w nim 28 zespołów z 4 województw. Dla dziewcząt z naszej grupy  było to szczególne doświadczenie, ponieważ prawie wszystkie dziewczyny debiutowały na scenie tanecznej i od razu zostały rzucone na "głęboką wodę". Zaprezentowały się w dwóch układach: jumstyle oraz freestyle. Pani dyrektor Danuta Kaniewska  oraz  trener zespołu Anna Żelazowska były bardzo dumne z występu dziewcząt. Profesjonalne  jury wnikliwie oceniało  umiejętności zespołów, stroje i wyraz artystyczny. Dodatkowe punkty dostawały zespoły, które wykonywały  tańce towarzyskie. Nasz zespół składa się tylko z dziewcząt.  Zapraszamy więc wszystkich chłopców  do tańca! Atmosfera na "Live Dance Show Brodnica 2016" była wspaniała. Po przeglądzie odbyły się warsztaty taneczne z Maciejem Florkiem – "Glebą" – zwycięzcą  I edycji programu YOU CAN DANCE. Możecie oglądać go w telewizji  w IX edycji YOU CAN DANCE, gdzie teraz występuje w roli jurora. Dziewczyny były bardzo zadowolone, gdyż było to bardzo interesujące doświadczenie, które z pewnością na długo zostanie w ich pamięci.
      Obecnie zespół KEEP składa się z dwóch grup: pierwszą tworzą absolwentki i dwie gimnazjalistki, a drugą  same  gimnazjalistki. Młodsza grupa brała udział w przeglądzie. Oba zespoły będzie można zobaczyć  już niedługo, 13 kwietnia 2016r.  w szkole, podczas Drzwi Otwartych dla Szóstoklasistów oraz 16 kwietnia 2016r.  W czasie XVII Powiatowego Przeglądu Szkolnych Zespołów Muzycznych i Tanecznych – WITRYNA 2016.
      Zapraszamy!

Comments are closed.