Listy piszemy i świat zmieniamy

      W miesiącach kwiecień – maj uczniowie naszej szkoły włączyli się do akcji LISTY DLA ZIEMI, której pomysłodawcą jest prezes Fundacji Ekologicznej  Arka – Wojciech Owczarz. Akcja polega na napisaniu na papierze z makulatury listu, który ma namawiać dorosłych do działań proekologicznych.
      W naszej szkole najpiękniejsze listy napisali: Wiktoria Semmler kl. 2a, Aneta Gąsior kl. 2c, Weronika Szłapka kl. 2b, Aleksandra Mentecka kl. 1h, Kinga Moeglich kl. 1c, Oliwia Spychała kl. 1c, Natalia Galus kl. 2a, Marlena Fajek kl.1h, Paweł Wiński kl. 1h, Daniel Wowk kl. 1f, Anna Kozłowska kl. 3d, Jakub Knopf kl. 1d, Wojciech Tomczak kl. 2b, Izabela Marelowicz kl. 2a, Paweł Augustyn kl. 3d, natalia Substyk kl. 2j, Kaja Augustyniak kl. 2b, Jakub Bętkowski kl. 1f, Dorian Przybylski kl. 3d, Marcin Batura kl. 1f, Marcin Malczewski kl. 1f.
      Listy można obejrzeć i przeczytać na wystawie w bibliotece szkolnej. Koordynatorki akcji: Lidia Muszyńska i Teresa Rydz.

Comments are closed.