Konkursy Wojewódzkie – podsumowanie

      Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w etapach szkolnych Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych, które odbywały się od 21 października 2016 r. do 10 listopada 2016 r. Do etapu rejonowego zakwalifikowli się:

 – z matematyki: Julianna Jakubiak, Barbara Działowska, Seweryn Glabiszewski, Jakub Rakowski, Paweł Przybyłek i Agata Grabicka – uczniów przygotowywała pani Izabela Lisiak oraz Agata Kądzielawa – przygotowana przez panią Annę Żelazowską,

 – z języka angielskiego: Hubert Woźniak – przygotowany przez panią Joannę Jasek oraz Wiktoria Adamska – przygotowana przez panią Elżbietę Zawieruszyńską,

 – z języka niemieckiego – Natalia Wojtych oraz Kinga Tomczak – przygotowane przez panią Cecylię Szalską,

 – z chemii – Tymoteusz Nowak, Julianna Jakubiak, Agata Grabicka, Bartosz Włodarczyk – przygotowani przez panią Aleksandrę Ziętowską

 – z fizyki – Paweł Przybyłek – przygotowany przez pana Krzysztofa Okoniewskiego

      W miniony weekend, 2 i 3 grudnia 2016 r. odbyły się w Poznaniu etapy rejonowe Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego i Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego. Naszą szkołę reprezentowali wyżej wymienieni uczniowie wraz z opiekunami. Do etapu wojewódzkiego z chemii zakwalifikowała się uczennica klasy III a – Julianna Jakubiak, a z fizyki uczeń tej samej klasy – Paweł Przybyłek. Gratulujemy sukcesu!

Comments are closed.