Konkurs Recytatorski “I Małe Wielkie Recytacje”

      W dniu dzisiejszym czworo uczniów naszej szkoły wzięło udział w konkursie recytatorskim organizowanym przez Bibliotekę Publiczną Gminy Wągrowiec w Łeknie, pt. „ I Małe Wielkie Recytacje".

      W kategorii uczniów klas I-II swoje umiejętności zaprezentowało 41 uczniów ze szkół podstawowych znajdujących się na terenie powiatu wągrowieckiego. Naszą szkołę godnie reprezentowało czworo drugoklasistów: Lena Kabacińska i Tymoteusz Nijaki z klasy 2b oraz Barbara Mantaj i Amelia Michnik z klasy 2a.

      Tymek wspaniałą interpretacją wiersza J. Brzechwy „Żuraw i czapla” wywalczył I miejsce, natomiast Basia z wierszem Tuwima „Dżońcio” wyróżnienie. Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za dobrą zabawę i miło spędzony czas.

 

Comments are closed.