Konkurs plastyczny “Nie sposób żyć bez wody”

Centrum Edukacji Ekologicznej w Wągrowcu wraz z Miejskim Przedsiębiorstwem Wodociągów i Kanalizacji w Wągrowcu organizują konkurs plastyczny dla uczniów szkół podstawowych z terenu miasta Wągrowca pt. “Nie sposób żyć bez wody”. Celem konkursu jest rozbudzenie poczucia odpowiedzialności za stan środowiska oraz uświadomienie konieczności oszczędzania wody i podejmowania działań służących zminimalizowaniu jej marnowania, a w związku z tym uświadomienie potrzeby zmiany nawyków poprzez wprowadzenie zasad racjonalnego gospodarowania wodą.

Wszystkich chętnych uczniów z klas I-VIII zachęcamy do wzięcia udziały w tym konkursie. Dla laureatów organizatorzy przygotowali atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Jeśli jesteś zainteresowany/a wzięciem udziału, zapoznaj się z REGULAMINEM KONKURSU.

Comments are closed.