Konkurs „Moja okolica w Unii Europejskiej” – II miejsce dla Europejczyków!

      Organizatorem konkursu była Poseł do Parlamentu Europejskiego Krystyna Łybacka. Celem konkursu było zwiększanie wiedzy o zmianach wynikających z wykorzystania funduszy Unii Europejskiej w Pile i w powiatach: złotowskim, czarnkowsko – trzcianeckim, pilskim, chodzieskim, wągrowieckim, obornickim, szamotulskim, międzychodzkim, grodziskim i nowotomyskim oraz promowanie kreatywnych metod przekazywania wiedzy.
      Każdy zespół uczestniczący w konkursie miał za zadanie przygotować pracę w postaci prezentacji multimedialnej lub filmu o długości maksymalnie 5 minut, ukazujących korzyści  wynikające z obecności Polski w Unii Europejskiej, których efekty są dostrzegalne w lokalnym otoczeniu osób przygotowujących prezentację.
      Naszą szkołę reprezentowali członkowie Klubu Europejczyk, którzy wystartowali w 11 trzyosobowych zespołach. Zwycieski zespół tworzyli: Hubert Jezierski, Mikołaj Bączkowski, Cyprian Bartkowiak, a opiekunem grupy była pani Ilona Łaszewska.
      17 czerwca br. zostały wręczone nagrody rzeczowe naszej zwycięskiej drużynie, które zostały ufundowane przez Posłankę do PE Krystynę Łybacką, a uroczystego wręczenia dokonał asystent pani poseł, Piotr Pałczyński.

Comments are closed.