Dnia 16 kwietnia 2016 roku w sali Kina MDK odbyły się XVIII Powiatowe Konfrontacje Szkolnych Zespołów Muzycznych i Tanecznych WITRYNA 2016. Naszą szkołę reprezentowały:
– w kategorii zespoły wokalne Soprano oraz czteroosobowy Zespół wokalny – przygotowane przez p. Marię Rękosiak, Chór NO NAME – pod dyrekcją p. Lucyny Walewskiej – Jastrząbek,
– w kategorii zespoły taneczne – zespół KEEP oraz KEEP II- prowadzone przez p. Annę Żelazowską.
     Jury – p. Agnieszka Świtoniak, p.Marcin Semrau i przewodnicząca komisji-p. Halina Liszkiewicz – po obejrzeniu i wysłuchaniu wszystkich 38 prezentacji zespołów postanowiło nagrodzić:
– w kategorii zespoły taneczne ze szkół ponadpodstawowych I miejsce zespół KEEP, III miejsce zespół KEEP II,
– w kategorii zespoły wokalne ze szkół ponadpodstawowych I miejsce CHÓR NO NAME, III miejsce Zespół wokalny.
Serdecznie gratulujemy!