Koncert “Śpiewajmy chórem” w PSM I stopnia im. B. Zielińskiego w Wągrowcu z udziałem NO NAME

Koncert "Śpiewajmy chórem" w PSM I stopnia im. B. Zielińskiego w Wągrowcu z udziałem NO NAME

      W sobotę 13 kwietnia w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia im. Bronisława Zielińskiego w Wągrowcu odbył się wyjątkowy koncert pt. "Śpiewajmy chórem". Był to kolejny z cyklu koncert zorganizowany w ramach obchodów 40 – lecia PSM. Wśród licznie zebranej publiczności zasiadł Starosta Wągrowiecki Tomasz Kranc, który życzył wszystkich przyjemnych muzycznych wrażeń.

      Podczas koncertu wystąpiły wągrowieckie chóry: Chór PSM, Wągrowiecki Zespół Śpiewaczy, Chór Kameralny  oraz nasz, szkolny CHÓR NO NAME pod dyrekcją p. Lucyny Walewskiej- Jastrząbek. Zespół wykonał : " Can't help falling in love" z rep. Elwisa Presley'a oraz utwór  "Sunrise sunset: z musicalu :Skrzypek na dachu". Występ został przyjęty bardzo ciepło przez licznie zgromadzonych słuchaczy i nagrodzony gromkimi brawami.

 

Comments are closed.