Każdego roku w Szkole Podstawowej nr 2, z okazji początku wiosny, organizowana jest impreza dla uczniów starszych klas, na którą gościnnie zaprasza się zespół taneczny KEEP. 20 marca bieżącego roku odbył się Dzień z Językiem Polskim i Historią Polski. Wszyscy uczniowie klas IV – VI zostali zaproszeni do udziału w różnych konkurencjach i zabawach.  Dotyczyły one znajomości ortografii i historii naszego miasta oraz patrona szkoły. Wśród zabaw wielkim zainteresowaniem cieszył się pojedynek rycerzy z zasłoniętymi oczami. Pomimo ogromnej rywalizacji między klasami, atmosfera była wspaniała.  Zespół taneczny Keep został, jak każdego roku, bardzo ciepło i serdecznie przyjęty. Z ogromną przyjemnością zatańczył przed uczniami, nauczycielami oraz dyrekcją.
      Zespół KEEP bierze udział w różnych akcjach, przedsięwzięciach i uroczystościach, takich jak WOŚP, występy na turniejach i zawodach sportowych organizowanych w szkole oraz w hali OSiR.  Najbliższy występ zespołu odbędzie się podczas Otwartych Drzwi dla klas szóstych, tj. 14.04.2015r. w naszej szkole, a 18.04.2015r. będzie miał miejsce Powiatowy Przegląd Szkolnych Zespołów Muzycznych i Tanecznych- WITRYNA 2015. Zapraszamy!

Comments are closed.