KEEP na obchodach Niedzieli Palmowej

KEEP na obchodach Niedzieli Palmowej

      Dnia 14 kwietnia 2019r. na wągrowieckim rynku rozpoczęły się obchody Niedzieli Palmowej. W tej uroczystości uczestniczyli Prymas Polski abp Wojciech Polak, burmistrz Wągrowca Jarosław Berent,  kapłani,  młodzież i mieszkańcy Wągrowca. Zgromadzeni mogli wysłuchać świadectw osób, które uczestniczyły w Światowych Dniach Młodzieży w ubiegłych latach, a także włączyć się w śpiewanie piosenek dedykowanych tym wydarzeniom. Wśród zaangażowanych nie zabrakło naszego szkolnego  zespól KEEP, który  zaprezentował taniec do utworu Piotra Rubika  "Miłość Cierpliwa Jest, Lecz I Niecierpliwa". Następnie wszyscy zgromadzeni przeszli ulicami Wągrowca do kościoła p.w. św. Jakuba Apostoła na uroczystą Eucharystię, której przewodniczył Prymas Polski. Po mszy odbyło się Misterium Męki Pańskiej.

 

 

 

 

 

Comments are closed.
Ostatnie aktualności