KEEP na obchodach Niedzieli Palmowej

KEEP na obchodach Niedzieli Palmowej

      Dnia 14 kwietnia 2019r. na wągrowieckim rynku rozpoczęły się obchody Niedzieli Palmowej. W tej uroczystości uczestniczyli Prymas Polski abp Wojciech Polak, burmistrz Wągrowca Jarosław Berent,  kapłani,  młodzież i mieszkańcy Wągrowca. Zgromadzeni mogli wysłuchać świadectw osób, które uczestniczyły w Światowych Dniach Młodzieży w ubiegłych latach, a także włączyć się w śpiewanie piosenek dedykowanych tym wydarzeniom. Wśród zaangażowanych nie zabrakło naszego szkolnego  zespól KEEP, który  zaprezentował taniec do utworu Piotra Rubika  "Miłość Cierpliwa Jest, Lecz I Niecierpliwa". Następnie wszyscy zgromadzeni przeszli ulicami Wągrowca do kościoła p.w. św. Jakuba Apostoła na uroczystą Eucharystię, której przewodniczył Prymas Polski. Po mszy odbyło się Misterium Męki Pańskiej.

 

 

 

 

 

Comments are closed.