KEEP I KEEP JUNIOR na Witrynie 2019

KEEP I KEEP JUNIOR  na Witrynie 2019

      Dnia 13 kwietnia 2019r, w sali MDK w Wągrowcu, nasze zespoły taneczne KEEP i KEEP JUNIOR  wzięły udział w XXI Konfrontacjach Szkolnych Zespołów Muzycznych i Tanecznych WITRYNA 2019.KEEP JUNIOR swoim występem wprowadził nas w świat magii i czarodziejstwa, a swoim występem "Witamy w Hogwarcie"  oczarował publiczność. W kategorii klas 1- 3 zdobył zasłużone II miejsce.  Drugi nasz zespół KEEP zaprezentował się w układzie hip-hop oraz dancehall otrzymując  II miejsce w kategorii klas 7 i 8 szkoły podstawowej, gimnazjum i liceum. Dziewczyny swoim występem udowodniły, ze od lat utrzymują wysoki poziom taneczny. Jesteśmy dumni z osiągnięć naszych uczniów.  Życzymy im i opiekunowi Annie Żelazowskiej dalszych sukcesów. 

 

 

 

 

 

 

 

 
Comments are closed.