IV Zawody Pływackie o Puchar Burmistrza Miasta Wągrowca

      W środę, 4 czerwca br. rozegrano IV Zawody Pływackie o Puchar Burmistrza Miasta Wągrowca. Łącznie w zawodach wzięło udział 87 dzieci i młodzieży z 11 szkół, w tym z 5 szkół w kategorii gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych (Gimnazjum nr 1 w Wągrowcu, Gimnazjum nr 1 Gminy Wągrowiec, Gimnazjum Damasławek, I LO Wągrowiec oraz ZSP nr 2 w Wągrowcu) oraz ze 6 szkół podstawowych (oprócz wągrowieckich również SP Łekno, SP, Niemczyn, SP Kcynia). W imieniu Burmistrza Miasta zawody otworzył wiceburmistrz miasta, Grzegorz Kamiński, po czym przystąpiono do rywalizacji. Zawodnikom głośno kibicowali koledzy ze szkół oraz rodzice, babcie i dziadkowie zgromadzeni na trybunach. Zwycięzcom konkurencji indywidualnych wręczono medale i dyplomy, a najlepsze szkoły wywalczyły puchary ufundowane przez Burmistrza Miasta Wągrowca.

     Uczniowie z naszej szkoły wywalczyli:

CHŁOPCY

STYL DOWOLNY

I miejsce Mikołaj Kaczmarek
II miejsce Sebastian Szczepaniak
III miejsce Marcin Malczewski

STYL GRZBIETOWY

II miejsce Mikołaj Hermann

STYL KLASYCZNY

I miejsce Mikiołaj Kaczmarek
II miejsce Łukasz Stanisławski

DZIEWCZĘTA

STYL KLASYCZNY

I miejsce Zuzanna Pilarska

STZL GRZBIETOWY

II miejsce Zuzanna Pilarska

III miejce Anna Różańska

Wystartowały również dwie sztafety, które zajęły I i III miejsce.

 

 

Comments are closed.