IV Wągrowieckie Kolędowanie

      Dnia 12 stycznia br. w murach naszej szkoły odbyło się IV Wągrowieckie Kolędowanie. Pani p.o. Dyrektor Grażyna Sarad serdecznie powitała przybyłych wykonawców. Gościliśmy zespoły Tempo 2, Perełki, 3 po 3, Trójkolor ,Pałuckie Smyki, Michałki, Cantores Dei oraz Angelę Zamorską, Darię Walaszczyk i Kingę Kuczek. Gospodarzy spotkania – Szkołę Podstawową nr 1 reprezentował chór NO NAME oraz zespół Soprano. Tegoroczny koncert zatytułowany był: "Anioły do mnie wysyłaj". Pięknym śpiewom towarzyszyły recytacje oraz taniec w wykonaniu zespołu KEEP. Każdy zespół wykonywał dwa utwory, w tym jeden, obowiązkowo musiał nawiązywać do motywu przewodniego koncertu – do Aniołów. Scenografia również nawiązywała do skrzydlatych istot.
      Koncert zakończył się wspólnym – wykonawców i publiczności, zaśpiewaniem kolędy "Anioł pasterzom mówił". Koncert przygotowano przy pomocy i pod czujnym okiem: p. Marii Strzyżyńskiej, Anny Żelazowskiej, Marii Rękosiak ,Anny Kłos, Wiesławy Kadow oraz panów: Krzysztofa Malaka, Wojciecha Andrzejewskiego, Mirosława Moćko oraz Mariana Kuchty. Nad całością czuwała p. Lucyna Walewska- Jastrząbek.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Comments are closed.