Ireniada 2018 – Festiwal Ireny Jarockiej

      Wokalistki z NO NAME nie zwalniają tempa. 10 czerwca, w Zespole Szkół w Wapnie odbył się IV Powiatowy Festiwal Ireny Jarockiej IRENIADA 2018. Przed wyzwaniem stanęła Lena Kabacińska z klasy 1b, dla której był to drugi konkursowy występ solowy i jej starsza koleżanka, z klasy 3 gimnazjum Julia Tucholska. Jury po wysłuchaniu wszystkich prezentacji postanowiło wyróżnić w I kategorii Lenkę za piękne wykonanie piosenki "Koci świat". Dodać należy, że Lena była w gronie laureatów najmłodsza ?i poradziła sobie z tremą, interpretacją piosenki, znakomicie. Jej starsza koleżanka – Julia, wykonała "Krakowski Spleen". Utwór ten przyniósł Julce szczęście najpierw w lutym, podczas Graj Muzyka 2018, gdzie uhonorowano ją I miejscem, a następnie w maju, podczas IV Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki Filmowej "O złoty laur" w Poznaniu, gdzie otrzymała za swoje wykonanie wyróżnienie.Uczennice do konkursu przygotowała pani Lucyna Walewska- Jastrząbek. Brawo dziewczyny!

 

 

Comments are closed.