Gwiazdkowy Turniej Piłki Ręcznej

        14 grudnia 2017 r. odbył się w Miasteczku Krajeńskim Gwiazdkowy Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt i Chłopców. Naszą szkołę reprezentowały: Nikola Mentecka, Amelia Trafas, Róża Knaś, Wiktoria Kowalczyk, Olga Kołodziejczyk, Wiktoria Potapenko, Olga Witkowska, Oliwia Wysocka, Zuzanna Andrzejewicz, Ewelina Biedrzyńska, Jagoda Renn, Weronika Pisarek oraz Angelika Starszak. Trenerem dziewcząt był pan Dariusz Andrzejczak. W czasie turnieju wyróżnione zostały uczennice naszej szkoły: zawodnikiem drużyny została Roża Knaś, a najbardziej skutecznym zawodnikiem została Nikola Mentecka. Ostatecznie drużyna zajęła III miejsce. Końcowa kolejność drużyn przedstawiała się następująco: I miejsce – Gołańcz, II miejsce – Miasteczko Krajeńskie, III miejsce – Wągrowiec, IV miejsce – Wyrzysk, V miejsce – Piła. Gratulujemy sukcesu, drużyna spisała się na medal!

 

Comments are closed.