Gimnazjalisto – zbieraj makulaturę!

Uwaga Gimnazjalisto!

Zbieraj makulaturę –  pomożesz dzieciom!

Nasze gimnazjum zgłosiło udział w akcji  ,, Przywróćmy dzieciom uśmiech", której celem jest pomoc dzieciom przebywającym w Rodzinnych Domach Dziecka.
Akcja trwać będzie do 15 maja 2015 roku.

          Uczniowie w czasie roku szkolnego przynoszą do szkoły makulaturę (gazety, czasopisma, zeszyty, książki, pojedyncze kartki papieru itp.). Zgromadzony papier należy dokładnie obwiązać sznurkiem, pod sznurek włożyć kartkę z imieniem, nazwiskiem i klasą ucznia oraz napisać ilość przyniesionej makulatury w kg.
Makulaturę należy składać w świetlicy szkolnej.

 W czerwcu 2015 r. fundacja dokona podsumowania akcji i wyłoni laureatów. Wśród wszystkich uczniów szkół z terenu całej Polski, którzy zbiorą w trakcie akcji co najmniej 50 kg makulatury, zostanie rozlosowanych 50 odtwarzaczy mp3. 
W każdej szkole zostanie także wyróżnionych dyplomami 3 uczniów, którzy przyniosą największą ilość makulatury.

Comments are closed.