Gimnazjada – piłka nożna

      W dniu 12. 05. 2017 r.  drużyna naszego gimnazjum wzięła udział w finale rejonowym Turnieju Piłki Nożnej Gimnazjada. Nasi zawodnicy wygrali turniej i awansowali do zawodów na szczeblu województwa. Wyniki poszczególnych spotkań wyglądały następująco:

Gimnzjum nr 1 Wągrowiec – Budzyń  2 – 1

Gimnzjum nr 1 Wągrowiec – Trzcianka 0 – 0

Gimnzjum nr 1 Wągrowiec – Skoki 3 – 1

Gimnzjum nr 1 Wągrowiec –  Krajenka 5 – 0

      Szkołę reprezentowali – Mateusz Taurogiński, Adrian Andrzejewski,  Hubert Branicki, Wiktor Pawlak, Artur Lidmann,  Krystian Kołodziej, Igor Widziński, Jan Fercz, Mikołaj Ortyl, Ignacy Huszek, trenerem piłkarzy byli p. Łukasz Osiecki oraz p. Małgorzata Moćko.

Strzelcy bramek: A. Lidmann – 3, K. Kołodziej – 2, W. Pawlak – 2, I. Widziński – 2, H. Branicki , M. Ortyl, I. Huszek – 1

Comments are closed.