"Gimnazja na Lecha" to projekt kibicowania, w którym wzięli udział nasi gimnazjaliści 8 listopada 2015 r. W ten dzień nie mogło ich zabraknąć na stadionie w Poznaniu wśród 10763 innych gimnazjalistów. Grupa trzydziestu uczniów wraz z opiekunami: p. M. Rękosiak, p. M. Biniewską i p. D. Andrzejczakiem wybrała się na mecz extraklasy Lech Poznań – Górnik Łęczna, w którym zespół z Poznania wygrał 3 -1.
      W obecności prawie 24 tysięcy kibiców na stadionie przy Bługarskiej uczestniczyliśmy w 90 minutowej, wspaniałej zabawie oraz doznaliśmy emocjonujących wrażeń przy ogłuszającym dopingu – relacjonuje Marysia i Daria. Naprawdę warto było pojechać, aby zobaczyć jak jedną z bramek dla Lecha strzela reprezentant kraju, pochodzący z okolic Wągrowca, Karol Linetty – wspominają podekscytowani meczem chłopcy. Czekamy na kolejny taki wyjazd.

Comments are closed.