Finał Województwa w Piłce Nożnej Halowej

      Dnia 10 grudnia 2015 roku w Skokach odbył się Finał Województwa w Piłce Nożnej Halowej. Wzięło w nim udział 8 zespołów z następujących miast: Ostrowa Wlkp., Skoków, Tarnowa Podgórnego, Konina, Leszna, Opalenicy, Poznania oraz reprezentacja naszego gimnazjum. Zespoły zostały podzielone na dwie grupy: A i B. Nasza szkoła znalazła się w grupie B, a wraz z nią drużyny z Tarnowa Podgórnego, Ostrowa Wlkp. i Opalenicy. W wyniku rywalizacji nasz zespół zajął pierwsze miejsce w grupie i w półfinale spotkał się z drugim zespołem z grupy A, czyli drużyną z Konina. Mecz był bardzo zacięty i zakończył się zwycięstwem 1 – 0. W finale drużyna spotkała się po raz drugi z zespołem z Tarnowa Podgórnego i odniosła zwycięstwo 2 – 0.           
      Uczeń klasy III e, Mikołaj Dobrzykowski został królem strzelców turnieju.
 

 
Klasrfikacja końcowa turnieju przedstawia się następująco :
I miejsce Wągrowiec
– II miejsce Tarnowo Podgórne
– III miejsce Konin
– IV miejsce Skoki
– V miejsce Leszno
– VI miejsce Ostrów Wlkp.
– VII miejsce Opalenica
– VIII miejsce Poznań
 
      Nasze gimnazjum reprezentowali: Maciej Woźniak, Oskar Łoś, Jakub Biegański, Mikołaj Dobrzykowski, Marcin Kowalczyk, Hubert Branicki, Wiktor Krawczyk, Artur Lidmann, Wiktor Pawlak, Jakub Jakubiak. Opiekunem drużyny był p. Marek Kubiak i p. Łukasz Osiecki.
 
 
 
Comments are closed.