Finał Województwa Wielkopolskiegoi w Pływaniu

      Dnia 10 listopada 2015 r. odbył się w Poznaniu finał Województwa Wielkopolskiego w pływaniu drużynowym dziewcząt i chłopców. Naszą szkołę reprezentowali: Sandra Broniecka, Agnieszka Włodarczyk, Damian Broniecki, Kamil Grzemski, Jakub Muszyński z klasy 2 g, Sonia Ajtner, Joanna Robaszkiewicz, Norbert Gruszka, Jakub Kozłowski z klasy 1 c oraz Dobrochna Krenc z klasy 1 a. Zawodnikami rezerwowymi byli: Dominik Januchowski i Szymon Ziemianek z klasy 2 g. Nasi pływacy osiągnęli bardzo dobre wyniki ich czas to 5,12 i zajęli wysokie V miejsce wśród 41 startujących szkół gimnazjalnych.
      Zawody wygrało Gimnazjum nr 31 z Poznania z wynikiem 4,39 i kolejno za nim Gimnazjum nr 1 z Leszna (4,42), Gimnazjum nr 1 z Kalisza (5,00). Mamy wielką nadzieję i szansę na wygraną pozycję medalową w przyszłym roku szkolnym. Życzymy powodzenia.

Comments are closed.