Finał województwa wielkopolskiego w pływaniu

      14 listopada 2014 r. w Poznaniu, w Kompleksie sportowo – rekreacyjnym "Termy Maltańskie", odbył się Finał Województwa Wielkopolskiego w Pływaniu Dziewcząt i Chłopców w ramach XVI Wielkopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej. W Gimnazjadzie uczestniczyły 42 szkoły. Tegorocznym mistrzem województwa zostało Gimnazjum nr 1 z Leszna z wynikiem 4,37.44 s. Nasza szkoła zajęła zaszczytne IX miejsce z wynikiem 5,34.27s. W sztafecie płynęli: Sandra Broniecka, kl. 1 g, Jakub Muszyński, kl. I a, Gabriela Bartkowiak, kl. 2b, Sebastian Szczepaniak, kl. 2a, Agata Grabicka, kl. 1 a, Marcin Malczewski, kl. 2f, Zuzanna Pilarska, kl. 3a, Mikołaj Hermann, kl. 3a, Kamil Grzemski, kl. 1g, Agnieszka Włodarczyk, kl. 1g. Rezerwowymi pływakami byli: Natalia Błaszczyk, kl. 2a, Wiktoria Szafryna, kl. 2f, Łukasz Stanisławski, kl. 2f, Cyprian Bartkowiak, kl. 3g i Dominik Januchowski, kl. 1g.  Najlepszy czas uzyskała Agnieszka Włodarczyk: 31,52 i Kamil Grzemski: 29,39. Gratulujemy wszystkim pływakom udanego startu i życzymy dalszych sukcesów, a szczeglnie tym, którzy przygotowują się do Mistrzostw Polski, które odbędą się w marcu 2015 r.

Comments are closed.