Finał Rejonu Pilskiego w Piłkę Ręczną

15 marca 2017 r. w hali OSiR odbył się Finał Rejonu Pilskiego w Piłkę Ręczną. W turnieju startowało 5 drużyn z Budzynia, Czarnkowa, Piły, Gołańczy i Wągrowca. Nasza drużyna wygrała najpierw z Budzyniem 15 – 9. Następnie w półfinale chłopcy pokonali Czarnków 23 – 5, a w finale gimnazjaliści wygrali z Gołańczą 20 – 12 i awansowali do półfinału wojewódzkiego, który zostanie rozegrany 29 marca również w Wągrowcu. Skład naszej drużyny to: Maciej Biniewski, Bartosz Włodarczyk, Wojciech Babiaczyk – 5,  Kamil Małecki – 5, Szymon Baczyński – 4,  Przemysław Wrzesień – 8, Kacper Jankowski – 3, Andrzej Krzymiński – 5, Dawid Brant – 5, Filip Lewandowski – 5, Kacper Kozak – 6, Filip Liske – 8. Trenerem zawodników był pan Dariusz Andrzejczak.