Europejskie Mikołajki na Jarmarku Bożonarodzeniowym

      Spektakl „Europejskie Mikołajki”  w wykonaniu 128 uczniów naszego gimnazjum był niewątpliwą atrakcją Jarmarku Bożonarodzeniowego na Rynku w Wągrowcu. Cała grupa przeszła w kolorowym, świątecznym orszaku spod „Biedronki” przy ul. Bydgoskiej na wągrowiecki Rynek, budząc wielkie zainteresowanie wśród mieszkańców Wągrowca. W sobotę, 17 grudnia 2016 roku o godz. 17.30 scena została opanowana przez Elfy, renifery i Mikołaje z 20 krajów Europy. Zarówno licznie zgromadzona publiczność, jak i sami aktorzy świetnie się bawili! Wszystkim udzielił się radosny, świąteczny nastrój! Spektakl wszystkim bardzo się podobał i podziękowaniom nie było końca! Młodzież wystąpiła na zaproszenie pana dyrektora Włodzimierza Naumczyka z MDK w Wągrowcu, któremu dziękujemy i serdecznie pozdrawiamy! Opiekunami były panie: Agnieszka Staniszewska, Anna Żelazowska, Teresa Rydz, Barbara Nowak, Cecylia Szalska, Maria Rękosiak oraz niezawodny pan Wojciech Andrzejewski, który zajął się oczywiście muzyką! Dziękujemy wszystkim uczniom za to, że w komplecie stawili się na przedstawienie! Gratulujemy udanego występu!! Wesołych Świąt!

Cały występ można obejrzeć na: www.portalwrc.pl

Comments are closed.