EUROPEJSKIE MIKOŁAJKI 2014

      W dniach 4 i 5 grudnia 2014 roku zapanowała w naszym gimnazjum świąteczna atmosfera. A to dzięki mikołajkom, które w tym roku odbyły się pod hasłem ”Europejskie Mikołajki 2014”. 120 uczniów naszej szkoły zagrało 10 przedstawień dla blisko 2000 widzów z wągrowieckich przedszkoli i szkół podstawowych. Było 22 Mikołajów z całej Europy, którzy złożyli wszystkim życzenia świąteczne w swoich ojczystych językach, 9 reniferów i 90 elfów. Oczywiście nie zabrakło również Mary, czyli Pani Mikołajowej! Nasz program zrobił bardzo duże wrażenie na widzach i bardzo się podobał. Gratulacjom nie było końca!
      Program i całą organizację przygotowała, jak zawsze, pani Cecylia Szalska z pomocą pani Agnieszki Staniszewskiej (tańce), pani Anny Żelazowskiej (Zespół taneczny KEEP) oraz  pani Marii Rękosiak (Zespół Wokalny Soprano). Dekoracje na tablicy głównej przygotowały panie Krystyna Pijanowska, Agnieszka Staniszewska i Barbara Nowak. Pani Teresa Rydz dbała o wszystkich uczestników i opiekunów, udostępniając bibliotekę i swoją dobrą energię . Koordynatorem techniczno-muzycznym był jak zawsze pracowity i niezastąpiony Elf, pan Wojciech Andrzejewski.
      Życzymy wszystkim Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku i oczywiście zapraszamy za rok!

Comments are closed.