Edukatorzy Mobilnych Laboratoriów Przyszłości w naszej szkole

Dnia 2 października 2023 r. naszą szkołę odwiedził zespół edukatorów Mobilnych Laboratoriów Przyszłości. #LaboratoriaPrzyszłości to największy w Polsce projekt edukacyjno-technologiczny. Edukatorzy przygotowali warsztaty dla dwóch grup uczniów z klasy VI a i VI d #OdkryjSzkolneSupermoce

Uczniowie brali udział w warsztatach:

  • Wprowadzenie do sztucznej inteligencji – AI przez GESTY – Podczas zajęć uczniowie mieli okazję, na przykładzie autorskiego programu do rozpoznawania gestów, poznać podstawowe pojęcia związane ze sztuczną inteligencją i przetwarzaniem obrazów. 
  • Wirtualna i rozszerzona rzeczywistość – GOGLE VR – Zajęcia z goglami VR to interaktywna i immersyjna forma doświadczania wirtualnej rzeczywistości. Podczas zajęć uczniowie dowiedzieli się jak działają gogle VR, poznali zaawansowaną technologię gogli wirtualnej rzeczywistości.

#SzkołaPrzyszłościJużDziś

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid02sUiXwZKE4RNMBfV8mDaymZdjZcG3sBRUxDNuBrr5PQ1pAtr3EiYcb3wQRPYc9qM1l&id=100027407961659

Comments are closed.