Dzień Pluszowego Misia w “Jedynce”

25 listopada swój dzień obchodziła najmilsza dziecku zabawka, a mianowicie – Pluszowy Miś. Rada Samorządu Uczniowskiego postanowiła, by społeczność szkolna wspólnie włączyła się w obchody Światowego Dnia Pluszowego Misia. Dzieci tego dnia mogły przynieść do szkoły swojego ulubionego pluszowego przyjaciela oraz ubrać się w “zwierzakowe” piżamy. Na szkolnych korytarzach zrobiło się kolorowo i wesoło. W starszych klasach każdy, kto miał ze sobą pluszowego towarzysza, był zwolniony z odpytywania. Młodsi koledzy z klas I-III dyskutowali w klasach na temat swoich ulubionych zabawek. Mimo upływu lat i pojawiania się coraz bardziej nowoczesnych zabawek pluszowy miś pozostaje niezastąpiony. Rada Samorządu Uczniowskiego dziękuje wszystkim za włączenie się w obchody jego urodzin.

Comments are closed.