W piątek 19 listopada odbyła się w naszej szkole dyskoteka andrzejkowa dla uczniów kl. IV-VIII. Ze względu na ograniczenia spowodowane pandemią uczniowie zostali podzieleni na dwie grupy. Najpierw bawiły się kl. VII-VIII, a pozostali uczniowie spędzali czas z wychowawcami w klasach na wróżbach andrzejkowych i poczęstunku, następnie na tańce przyszli uczniowie kl. IV-V, a uczniowie klas starszych udali się na chwilę odpoczynku w swoich salach. Na koniec dyskoteki wszyscy razem zatańczyli “belgijkę”, “country” oraz “jerusalema”.

Dyskoteka zorganizowana została przez Radę Rodziców SP1, która zapewniła atrakcje w postaci dj-a, fotobudki oraz słodyczy. Członkowie RR wspomogli także wychowawców w opiece nad bawiącymi się uczniami.