Code Week w SP 1 – dzień trzeci i czwarty

Code Week w SP 1 – dzień trzeci i czwarty

 

 

 

W dniach 9 i 10 października odbyły się kolejne wydarzenia zgłoszone przez naszą szkołę w ramach Code Week. W tym czasie rytm i ruch kodowały klasy 6a, 2b, 1a, i 2a. Sukces podczas nauki kodowania był możliwy wtedy, gdy uczniowie tworzyli zespół ludzi współpracujących ze sobą.

Zobaczcie sami:

kodowanie za pomocą kubków cz. 1

kodowanie za pomocą kubków cz. 2

kodowanie za pomocą kubków cz. 3

kodowanie za pomocą kubków cz. 4

kodowanie za pomocą kubków cz. 5

kodowanie za pomocą kubków cz. 6

kodowanie za pomocą kubków cz. 7

Klasy 3 kontynuowały turniej kodowania na macie edukacyjnej. Drugie starcie drużyn odbyło się 10 października 2019 r. Klasa 3a zdobyła 2 punkty, klasa 3b – 2 punkty, klasa 3c – 3 punkty. Obecnie po dwóch rundach klasyfikacja klas 3 w kodowaniu wygląda następująco:

Klasa 3a – 4 pkt

Klasa 3b – 5 pkt

Klasa 3c – 4 pkt.

Ostatnia runda, która odbędzie się 17 października wyłoni zwycięzcę.

Organizatorkami wydarzeń Code Week w naszej szkole są  Panie Danuta Kaniewska i Kinga Muszyńska-Greser.

Oto zdjęcia i nasze kolejne certyfikaty za wydarzenia ze środy i czwartku.

Wkrótce kolejne komentarze.

 

 

 

Comments are closed.