W dniu 31 marca 2015 r. na Orliku w Wągrowcu odbyła się pierwsza runda Turnieju Piłkarskiego Coca-Cola Cup 2015. Udany występ zaliczyły zespoły dziewcząt i chłopców z naszego gimnazjum, które prowadzone są przez panią Małgorzatę Moćko oraz przez pana Łukasza Osieckiego. Zespół dziewczyn zajął drugie miejsce, a zespół chłpoców pierwsze. Drużyna dziewcząt wystąpiła w składzie: Kamila Nowaczewska kl. IIIa, Natalia Czerwińska kl. IIIf, Zuzanna Tomczak kl. IIIc, Maria Kręzielewska kl. IIb, Paulina Bartoszewicz kl. II b, Joanna Kiełbasiewicz kl. IIb, Kinga Moeglich kl. IIc, Agata Grabicka kl. Ia, Julianna Jakubiak kl. Ia, a reprezentacja chłpców to: Maciej Woźniak kl. Ie, Artur Lidmann kl. Ie, Hubert Branicki kl. Ie, Oskar Łoś kl. IIe, Mikołaj Dobrzykowski kl. IIe, Mateusz Rozmarynowski kl. IIe, Marcin Kowalczyk kl. IIe, Krystian Wilk kl. IIe, Jakub Jakubiak kl. IIe, Mikołaj Wojtych kl. II e. 
Oto przebieg spotkań : 

Dziewczyny:

1 miejsce – Rąbczyn

2 miejsce – Wągrowiec

3 miejsce – Budzyń

4 miejsce – Damasławek

wyniki: Damasławek – Budzyń 0 – 3

             Rąbczyn – Wągrowiec 9 – 0

             Damasławek – Rąbczyn 0 – 3

             Budzyń – Wągrowiec 0 – 5

             Budzyń – Rąbczyn 1 – 5

             Damasławek – Wągrowiec 0 – 3

Chłopcy:

1 miejsce – Wągrowiec

2 miejsce – Rąbczyn

3 miejsce – Smogulec

4 miejsce – Morakowo

wyniki: Rąbczyn-Smogulec 5 -1

            Morakowo -Wągrowiec 0 – 9

           Rąbczyn – Morakowo  8 – 2

           Smogulec – Wągrowiec 1 – 6

          Smogulec – Morakowo 2 – 2

           Rąbczyn – Wągrowiec 1 – 6

Comments are closed.