Chór NO NAME na uroczystej sesji Rady Powiatu Wągrowieckiego z okazji odzyskania niepodległości.

      12 listopada w Auli I LO odbyła się uroczysta sesja Rady Powiatu Wągrowieckiego. Obecnych powitała Przewodnicząca Rady Powiatu Wągrowieckiego Małgorzata Osuch, której towarzyszyli Wiceprzewodniczący Rady Krzysztof Migasiewicz i Jacek Bielawski. Wśród gości obecni byli m. in. Przewodnicząca Sejmiku Województwa Wielkopolskiego Zofia Szalczyk, Radni Sejmiku: Stefan Mikołajczak i Jarosław Berendt, Starosta Tomasz Kranc, Wicestarosta Michał Piechocki, Prezes Zarządu Głównego Towarzystwa Pamięci Powstania Wielkopolskiego 1918/1919 Tadeusz Musiał, Dyrektor WZDW w Poznaniu Paweł Katarzyński, burmistrzowie i wójtowie miast i gmin naszego powiatu oraz przewodniczący rad miast i gmin. Po części oficjalnej odbyła się część artystyczna, podczas której wystąpił chór NO NAME pod dyrekcją Lucyny Walewskiej- Jastrząbek. Zespół wykonał: „O mój rozmarynie” – popularną pieśń żołnierska z czasów I wojny światowej i wojny polsko-bolszewickiej, „Taki kraj” z repertuaru Jana Pietrzaka i „Powrócisz tu” z muzyką Piotra Figla i tekstem Janusza Kondratowicza, a w finale uroczystości poruszającą pieśń Marka Grechuty „Kronika”.  Szkolnemu chórowi NO NAME na scenie towarzyszyli absolwenci i sympatycy.

Comments are closed.