Bożonarodzeniowe Jasełka w naszej szkole

18 grudnia 2019 roku mali aktorzy z klasy 2a oraz 1d świetnie i z ogromnym zaangażowaniem wcielili się w role Maryi i Józefa, pasterzy, aniołów, Trzech Króli, przybywających złożyć pokłon Jezusowi narodzonemu w ubogiej stajence. Świetności inscenizacji dodały pastorałki i kolędy chóru No Name oraz piękna dekoracja, które napełniły wszystkich świąteczną radością i sprawiły, że wszyscy poczuli magię zbliżających się świąt.

Występ był niezwykłym przeżyciem zarówno dla aktorów, jak i publiczności. Ogromna praca całego zespołu po przedstawieniu nagrodzona została gromkimi brawami, a panująca atmosfera oraz gra młodych aktorów zostały utrwalone na fotografiach.

Po zakończeniu spektaklu głos zabrała dyrektor szkoły, p. Alina Machy, która podziękowała młodym artystom oraz ich opiekunom za przygotowanie wyjątkowych jasełek oraz za wspaniałe wprowadzenie w atmosferę ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA. Złożyła także świąteczne życzenia przybyłym na uroczystość gościom, rodzicom, uczniom, nauczycielom i pracownikom szkoły.

Uroczystość przygotowali:pani Monika Górska, pan Piotr Kośmicki, pani Maria Rękosiak, pani Lucyna Walewska-Jastrząbek, pani Karolina Gąsiorek-Burdelska oraz najważniejsi –aktorzy z klasy 2a i 1d oraz chórzyści No Name.

Comments are closed.