Betlejem jest wśród nas…

      ,,BETLEJEM JEST WŚRÓD NAS…" – oto przesłanie, które towarzyszyło nam w czasie uroczystej Wigilii Świąt Bożego Narodzenia dla pracowników naszej szkoły.
      Zadaliśmy sobie pytanie: ,,Jacy jesteśmy? Czym kierujemy się w życiu? Czy towarzyszy nam empatia, skromność, pokora, miłość, czy może wręcz przeciwnie, owładnięci jesteśmy pychą, zazdrością, nienawiścią?
     Przygotowaliśmy spektakl pt. ,,Inny świat", w którym gestem, słowem i śpiewem pokazaliśmy, że można być szczęśliwym tylko wtedy, gdy potrafi sie rozmawiać z ludźmi i przeciwstawiać złu. Czy pomogą nam w tym Święta?
      Właśnie z okazji tych nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia złożyliśmy wszystkim Pracownikom szkoły, którzy zgromadzili się przy wigilijnym stole, najserdeczniejsze życzenia, aby zawsze byli szczęśliwi w życiu osobistym i zadowoleni z pracy zawodowej. Aby zawsze w Ich sercach było miejsce na dobro i miłość.
      Spektakl z udziałem chóru NO NAME, teatru SZANSA oraz recytatorów z klasy 1 f przygotowały panie: Lucyna Walewska – Jastrząbek, Maria Strzyzyńska, Wiesława Kadow oraz Karolina Gąsiorek – Burdelska.

 

Previous

Next

Comments are closed.