Bądź bezpieczny w drodze do szkoły! 

Dnia 25 października uczniowie klas drugich i trzecich uczestniczyli w spotkaniu z profilaktykiem policyjnym w ramach akcji “Bezpieczna droga do szkoły”. Większość uczniów jest dowożona do szkoły przez rodziców, ale to nie zwalnia nas dorosłych z obowiązku przekazywania najmłodszym pieszym zasad prawidłowego poruszania sie po drogach. Pani Anna Perła przypomniała dzieciom, jak należy przechodzić przez jezdnię, poruszać się rowerem oraz co należy zrobić, by być widocznym dla pozostałych uczestników ruchu drogowego. Odpowiadała również ciekawskim uczniom na pytania dotyczące specyfiki zawodu policjanta. Być może wśród uczniów są przyszli “stróże prawa “. 

Koordynatorem realizacji spotkania była pani Agnieszka Kuchta.

Dziękujemy pani Annie za dotychczasową współpracę.

 

Comments are closed.