Anioły do mnie wysyłaj…

         W naszej szkole przywiązuje się szczególną wagę do Świąt Bożego Narodzenia. W tym roku po raz kolejny spotkaliśmy się przy Wigilijnym Stole. Z tej okazji uczniowie przygotowali montaż słowno- muzyczny dla wszystkich pracowników szkoły. Motywem przewodnim były Anioły i różne ich oblicza, stąd tytuł przedstawienia: ,,Anioły do mnie wysyłaj…". Na scenie zaprezentowała się grupa taneczna Keep, chór No Name oraz zespół teatralny Szansa. Wszyscy zgromadzeni przy Wigilijnym Stole otrzymali od uczniów figurki Aniołków wykonane na zajęciach artystycznych pod okiem p. Lucyny Jastrząbek.
        Wieczornicy towarzyszyła wystawa również pod hasłem: ,,Anioły do mnie wysyłaj…", zorganizowana w bibliotece szkolnej.
       Na widowisko to zostali także zaproszeni wszyscy uczniowie szkoły. Przygotowujący program artystyczny, w imieniu całej społeczności szkolnej, złożyli wszystkim Pracownikom wielu szczęśliwych dni, spełnienia marzeń, wytrwałości w działaniu, zadowolenia z pracy oraz długiego, miłego życia w pokoju.  Nad całością czuwały: Anna Żelazowska, Anna Kłos, Lucyna Walewska- Jastrząbek, Wiesława Kadow oraz Maria Strzyżyńska.

Comments are closed.