Andrzejki, jędrzejki, czy wigilia św. Andrzeja. 30 listopada to najlepszy dzień na to, aby spróbować poznać swoją przyszłość. Dlatego 27 listopada 2014 roku w szkole odbyła się dyskoteka andrzejkowa, którą zorganizowała Rada Samorządu Uczniowskiego. W jednej z sal lekcyjnych młodzież przygotowała wróżby andrzejkowe. Wspaniałe wróżki  przepowiadały przyszłość wszystkim tym, którzy byli jej ciekawi.  Można było dowiedzieć się, jak będzie miała na imię przyszła żona lub mąż, jaki zawód będzie się wykonywało za kilkanaście lat lub co przyniosą nadchodzące czasy.
      RSU dziękuje nauczycielom, przedstawicielom RSU oraz ich mamom, babciom za wspólną organizację zabawy oraz stworzenie szczególnej atmosfery.
      Ze zbiórki pieniędzy RSU przygotuje paczki świąteczne dla uczniów, którzy znaleźli się w trudniejszej sytuacji materialnej.