10 kwietnia, w czwartek, po raz kolejny uczniowie naszej szkoły wzięli udział w spotkaniu profilaktycznym z członkami grupy Telepathia. Było to kolejne spotkanie z cyklu "Na ostatnią chwilę". Tym razem jednak nie odbyło się ono w sali kina MDK i nie brało w nim udziału ponad 200 uczniów. Spotkaliśmy się z panem Andrzejem Piaseckim w galerii MDK, w warunkach kameralnych, pojedynczymi klasami. Była to kontynuacja zajęć rozpoczętych w ubiegłym roku szkolnym. Zajęcia były bardzo ciekawe, dowiedzieliśmy się wielu interesujących rzeczy, chętnie zadawaliśmy pytania, angażowaliśmy się, niektórzy bardzo emocjonalnie. Warto było założyć gogle, w których człowiek czuł się, jakby miał 2,5 promila alkoholu we krwi. Warto dlatego, że po ich zdjęciu do niektórych docierało, co dzieje się z człowiekiem tak pijanym, jak widzi, albo raczej, czego nie widzi. Dowiedzieliśmy się od pana Andrzeja, że drzemie w nas ogromny potencjał, którego niektórzy nie są jeszcze świadomi, ale powinniśmy pamiętać, aby wykorzystać go właściwie. Było ciekawie i zajmująco. Czekamy na kolejne spotkanie w przyszłym roku szkolnym!

Comments are closed.