LISTA UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1 W WĄGROWCU ZAKWALIFIKOWANYCH DO PIERWSZEJ KLASY NA ROK SZKOLNY 2021/2022

Drodzy Rodzice

W związku z zakwalifikowaniem dzieci do klasy pierwszej, bardzo proszę w dniach:

06-15.04.2021 r. wypełnić „Potwierdzenie woli zapisu dziecka do szkoły w roku szkolnym 2021/2022” oraz dostarczyć do sekretariatu szkoły (wejście od strony lasu ul. Kochanowskiego).

Dnia 16.04.2021 r. zostanie podana do publicznej wiadomości lista kandydatów przyjętych.

Uwaga!

W dniach 04-07.05.2021 r. odbędzie się przyjmowanie wniosków w postępowaniu uzupełniającym dla kandydatów spoza obwodu szkoły.

Szczegółowy harmonogram znajduje się w załączniku nr 2 do Zarządzenia nr 17/2021 Burmistrz Miasta Wągrowca z dnia 29.01.2021 R. (strona szkoły zakładka rekrutacja).

Lp.Nazwisko i Imię
1.Abram Emma
2.Adamski Kacper
3.Alamenczak Nikodem
4.Antkowska Zofia Maria
5.Anulewicz Nikodem
6.Bejma Gabriela Maria
7.Borucki Kacper
8.Bukowska Nina Marta
9.Chrzempa Aleksandra
10.Ciesielska Maja Julia
11.Cytlak Michalina Maria
12.Czwichocki Jan Jarosław
13.Dębski Jan Mariusz
14.Domagalska Diana Maria
15.Figura Aleks
16.Gajewska Lilianna
17.Grzesik Adam
18.Hemmerling Mateusz
19.Jagiełło Jagienka
20.Jańczak Hanna
21.Jaworski Wiktor
22.Józwowiak Cezary
23.Kaczmarek Amelia
24.Kamiński Szymon
25.Kapczyńska Oliwia Maria
26.Kołacki Igor
27.Kołacka Klara
28.Kotecki Filip
29.Kowalczyk Alicja
30.Kowalska Oliwia
31.Kozłowska Maria
32.Krystek Michał Sławomir
33.Kubanek Antoni Franciszek
34.Kubiak Aleksandra
35.Kupczak Jan
36.Marciński Maksymilian
37.Marks Laura Beata
38.Malawko Emil
39.Matuszewska Dominika
40.Mendel Tymek
41.Muszyński Nikodem Tomasz
42.Najkowski Eryk
43.Okońska Pola
44.Olesiński Krystian Adam
45.Patelski Jakub Michał
46.Piechocki Igor
47.Piechowiak Aleksandra
48.Piotrowska Lena Maria
49.Pisarek Jan Jakub
50.Pisarek Mateusz
51.Plewa Jan Krzysztof
52.Płowens Emilia
53.Płowens Helena
54.Podkowicz Jakub Jan
55.Popadowski Patryk
56.Przygoda Lena
57.Radomski Konrad
58.Renn Zofia Zuzanna
59.Romel Marianna
60.Rozmarynowska Martyna
61.Siódmiak Krzysztof
62.Sproski Cezary
63.Spychaj Lena Maria
64.Spychalska Nadia
65.Stoiński Piotr
66.Sułkowska Lena
67.Szudrowicz Wanessa
68.Tomczak Victoria Katarzyna
69.Tylek Karolina Kinga
70.Tyrakowska Lena Antonina
71.Urban Natasza
72.Urbaniak Szymon
73.Warzybok Hanna
74.Wichłacz Aleksandra Maria
75.Wesołowski Jakub Wojciech
76.Wróblewski Brajan Mateusz
77.Wróblewski Jakub
78.Wyrt Jakub
79.Ziombkowski Gabriel
Comments are closed.