Pani Karolina Gąsiorek-Burdelska ogłasza konkurs biblioteczny dla wszystkich chętnych uczniów.

Dla klas I-III proponuje wykonanie rysunku inspirowanego wybraną przez dzieci książkową historią, a dla starszych uczniów opowiadanie (max. 5 stron A4) prezentujące dalsze losy bohaterów przeczytanej książki, która wywarła na nich wyjątkowe wrażenie. Na prace p. Karolina czeka do 9 kwietnia. Uczniowie mogą je przesłać w formie elektronicznej (zdjęcie rysunku – należy podać tytuł książkowej inspiracji; opowiadanie w formie pliku Word) na adres bibliotekasp1wagrowiec@onet.pl.

Najciekawsze prace zostaną nagrodzone. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 15 kwietnia na stronie internetowej szkoły, a wręczenie nagród po powrocie do naszej szkoły.