Finaliści wojewódzkich konkursów przedmiotowych

W bieżącym roku szkolnym uczniowie naszej szkoły kolejny raz pokazali, że systematyczne zdobywanie wiedzy i umiejętności przynosi sukcesy. Pod opieką swoich nauczycieli przez dłuższy czas przygotowywali się do konkursów przedmiotowych. Zgłębiali wiedzę, rozwiązywali zadania problemowe, rozwiązywali testy.
      W tym roku gimnazjaliści zostali finalistami wojewódzkich kursów przedmiotowych.

Hubert Woźniak z klasy III h został Finalistą Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego – opiekunem była pani Joanna Jasek.

Paweł Przybyłek z klasy III a został Finalistą Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego – opiekunem był pan Krzysztof Okoniewski.

Julianna Jakubiak z klasy III a została Finalistką Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego – opiekunem była pani Aleksandra Ziętowska.

Wszystkim – uczestnikom finalistom oraz ich nauczycielom – serdecznie gratulujemy.